~ již 32 let na trhu ~
Jazyk
Hlavní navigace

O nás

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

je radost působit v zemi, která má stále tolik šikovných rukou a tvůrčího elánu. Svědčí o tom nejen váš zájem, ale také náročnost, jakou v našich prodejnách i e-shopu projevujete při výběru látek pro zkrášlení svého okolí, sebe a svých blízkých, anebo když se chcete při svém podnikání spolehnout na obchodního partnera, který vám zaručí dodávku kvalitních textilií. Už od roku 1992, kdy byla společnost Látky Mráz založena, klademe totiž důraz na to, abychom vám vycházeli maximálně vstříc bohatou nabídkou zboží a současně výhodnými cenami. Protože našim cílem je maximálně spokojený zákazník, postupně naše obchodní působení přerostlo v komplexní nabídku zahrnující širokou oblast služeb od odborného poradenství, přes dodávky materiálu a pomůcek až po velkoobchodní zastoupení.

Naším hlavním cílem je maximálně spokojený zákazník, a proto nabízíme nejen prodej látek, ale i komplexní nabídku zahrnující celou škálu služeb od odborného poradenství přes dodávky spotřebního materiálu, střihů, pomůcek na patchwork a textilní galanterie. Mezi naše stálé a spokojené zákazníky patří především ženy, které si doma šijí, dále profesionální švadleny a šicí dílny, módní návrháři a aranžéři, produkční divadel, reklamní agentury nebo filmová studia, správci či majitelé ubytovacích zařízení, škol a dalších veřejných institucí. Jsme zároveň schopni vyhovět i požadavkům firem na dodání většího množství látek a bytového textilu za velkoobchodní ceny.

Naší hlavní prioritou je prodej a nákup látek všech druhů a vzorů, které maximálně uspokojí potřeby a představy našich zákazníků. Látky nakupujeme přímo u zahraničních výrobců nebo dovozců z celé Evropy, Asie a USA a tento sortiment obohacujeme zajímavou nabídkou předních českých výrobců nebo dovozců látek a bytového textilu.

Zabýváme se rovněž odkupem nadbytečných zásob některých textilních firem, takže v naší nabídce pokaždé objevíte kvalitní látky za velmi výhodné ceny.

V síti 9 prodejen, z nichž největší je prodejna v Nákupním centru Štěrboholy s 600 m2 prodejní plochy, vás ochotně obslouží školený personál, který k profesionálním znalostem zboží zcela samozřejmě přidává individuální přístup k zákazníkovi: fortel, pochopení, šarm i vtip, bez něhož se žádné setkání šikovných lidí neobejde.

Známe vaši zručnost, vkus i nároky a den za dnem poznáváme i vaše sny, jejichž prostřednictvím si chcete svět kolem sebe učinit pestřejší a útulnější. Pokud je chcete uskutečnit v praxi, jste u nás na dobré adrese. Mnoho stejně výhodných nákupů jako v našich prodejnách

Vám přeje tým Látky Mráz a dumlatek.cz

Vyhledává se...