~ již 32 let na trhu ~
Jazyk
Hlavní navigace

Zahraniční prodej

Prodej mimo území České Republiky je možný pouze pro registrované zákazníky. Zaregistrujte se, prosím a v nastavení svého účtu zvolte zemi, ve které se nacházíte. Zboží a obsah košíku bude po přihlášení zobrazeno v EUR a s adekvátní cenou dopravy. V současnosti je možný prodej v EUR, a to do těchto destinací: Slovensko (www.domlatok.sk)

  • PPL s. r. o. - Platba předem: na účet č. 2927846406/1100. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Platbu proveďte prosím do 10 dnů ode dne vytvoření objednávky a jejího následného potvrzení e-mailem. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 5,90 .
  • PPL s. r. o. - Platba na dobírku. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 7,90 € .
  • ZÁSILKOVNA - osobní vyzvednutí na vybrané pobočce SR 1 €. Max. váha balíku 5 KG (např. 5 KG bavlny je cca 18 m). U této možnosti lze objednávku platit pouze předem na účet. Seznam poboček Zásilkovny naleznete zde.

IBAN SK95 1100 0000 0029 27846406 SWIFT TATRSKBX

Nákup zboží na firmu

V případě, že jste firma a chcete Vaši fakturu vystavit bez DPH, prosíme o uvedení této informace spolu s DIČ do poznámky k objednávce. K odečtení DPH též potřebujeme doložit Osvědčení o registraci DPH, dle kterého bude možno platnost DIČ ověřit. DPH odstraňujeme u objednávek ve výši 50 EUR a více.

Vyhledává se...