~ již 32 let na trhu ~
Jazyk
Hlavní navigace

Vrácení zboží zdarma – FREE RETURNS

Vážení zákazníci, pokud nejste 100% spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit vaši objednávku do našeho skladu zcela zdarma a bude vám vrácena plná částka za vrácené zboží (vrácené zboží musí být v původním stavu, nerozstříhané nebo případně v neporušeném originálním obalu).

V rámci co nejlepších on-line služeb věříme, že naši zákazníci nemusí platit za možnost vrácení zboží na domacím trhu v rámci ČR. Pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni se svým nákupem, využijte vratný štítek vložený do vaší objednávky.

Na daňovém dokladu prosíme vyplňte část Vrácení zboží - číslo objednávky, bankovní účet pro vrácení platby, důvod vrácení a vložte do balíčku společně s vraceným zbožím. Na balíček nalepte samolepící vratný štítek. Zásilku odnesete na jakoukoli pobočku České pošty a zdarma balíček odešlete. Vaše náklady na dopravu v rámci ČR jsou předplacené.

V případě, kdy vrácením části zboží dojde ke snížení celkové částky objednávky pod limit 1.999,- Kč (tedy částku pro poštovné s vybraným dopravcem zdarma) bude z vrácené částky za zboží odečteno dopravné.

V případě, kdy vrácením části zboží dojde ke snížení celkové částky objednávky pod 1.000,- Kč u registrovaných zákazníků, bude z vrácené částky za zboží odečtena 7% sleva uplatněná na objednávku.

Máte dotazy ohledně vrácení zásilky? Náš zákaznický tým dumlatek.cz vám rád pomůže na infolince : +420 602 711 919 či e-mailu info@dumlatek.cz

Vyhledává se...