~ již 32 let na trhu ~
Jazyk
Hlavní navigace

PLATBA A DORUČENÍ OBJEDNÁVKY

Platby

Pro úhradu vaší objednávky můžete zvolit z následujících typů platebních metod:

Akceptované platební karty

  • úhrada platební kartou MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron a Diners club, nebo prostřednictvím Google Pay - bezpečná on-line úhrada prostřednictvím zabezpečené platební brány.
  • úhrada on-line bankovním převodem - vyberte si banku, u které máte vedený svůj účet a zaplaťte bankovním převodem bez nutnosti vyplnění detailů bankovní platby.
  • úhrada bankovním převodem – zadejte své bance převodní příkaz na platbu vaší objednávky takto:

Číslo bankovního účtu: 10416472/0800
Variabilní symbol: číslo vaší objednávky
Částka: celková částka vaší objednávky

Při objednání zboží v hodnotě 1999 Kč poštovné a balné zdarma s dopravcem podle vlastního výběru (při doručení v rámci ČR).

Způsoby dodání

Při zasílání zboží využíváme služeb přepravních společností PPL CZ, České pošty s. p., GLS a Zásilkovna. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud je zásilka při převzetí poškozená, domluvte se s přepravcem, nebo zásilku nepřebírejte.

AKCE - NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA DOPRAVY - S PPL VÝDEJNÍ MÍSTA POUZE 29 Kč!

PPL Výdejní místa - Vaši objednávku si vyzvednete na vámi předem vybraném výdejním místě PPL. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 29 Kč.

PPL - Bezpečný a rychlý způsob, jak obdržet objednané zboží. Před doručením zásilky vás bude přepravce o termínu doručování informovat emailem a v den doručení také telefonicky. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 89 Kč.

ČP balík do Balíkovny, přednostní vydání vaší objednávky na vybrané poště, nebo vyzvednutí na vámi vybraném výdejním místě. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy je 79 Kč .

ČP balík do ruky, doručení vaší objednávky na adresu, Před doručením zásilky vás bude přepravce o termínu doručování informovat emailem a v den doručení také telefonicky. V případě nezastižení na uvedené adrese, je zásilka uložena na spádové poště po dobu 7 pracovních dní. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 99 Kč .

ČP balík na poštu, spolehlivé uložení zásilky na vámi vybrané poště. Zásilka je uložena a připravena na vyzvednutí 7 pracovních dní. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 99 Kč .

GLS, Bezpečný a rychlý způsob, jak obdržet objednané zboží. Před doručením zásilky vás bude přepravce o termínu doručování informovat emailem a v den doručení také telefonicky. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 99 Kč.

Zásilkovna, spolehlivé uložení zásilky na vámi vybrané výdejně. Balíček nesmí překročit hmotnost 5 kg a délku, jejíž součet tří stran nepřesahuje 150 cm. Doba uložení zásilky na výdejním místě je 5 dní. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy je 89 Kč.

Osobní odběr na vybrané prodejně LÁTKY MRÁZ s.r.o., rychlý a cenově výhodný způsob převzetí objednávky. Pro vyzvednutí objednávky vyčkejte na email a SMS s informacemi k výdeji balíčku. Zásilku pro vás uložíme na vybrané prodejně až 14 dní.

  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v NC Štěrboholy, Ústřední 391/117, Praha 10 je možný po obdržení SMS od pondělí do neděle 9:00 do 20:00.
  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v ulici Sázavská 34, Praha 2, je možný po obdržení SMS od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00.
  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v OC Šestka , Fajtlova 1090/1, Praha 6 je možný po obdržení SMS od pondělí do neděle 9:00 do 21:00.
  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v ulici Haškova 10, Praha 7, je možný po obdržení SMS od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00.
  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v OC Galerie Butovice, Radlická 520/117, Praha 5 je možný po obdržení SMS od pondělí do neděle 9:00 do 21:00.
  • Osobní odběr na prodejně Látky Mráz v ulici Hůrka 1033, Kralupy nad Vltavou je možný po obdržení SMS od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 a každou sudou sobotu od 9:00 do 12:00.

Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy je 20 Kč.

Uvedené ceny jsou s DPH včetně balného.

Expedice a termín dodání

Doba potřebná pro zpracování objednávek je 1 - 2 pracovní dny.

Termín doručení je zpravidla následující pracovní den od předání zásilky přepravci a je závislý na aktuální kapacitě konkrétního přepravce.

Vyhledává se...