Jazyk
Hlavní navigace

Kariéra

Asistent(ka) e-shopu - zpracování objednávek v Kralupech nad Vltavou

Hledáme nové kolegyně/kolegy pro zpracovávání objednávek e-shopu www.dumlatek.cz, manuální práce

Náplň práce:
měření a střihání metráže a galanterie dle objednávek e-shopu, zaklízení naskladněných artiklů ve skladu e-shopu, balení objednávek, základní práce s PC

Požadujeme:
znalost sortimentu textil - galanterie výhodou, zodpovědný přístup k práci, prozákaznickou orientaci, dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?
zaměstnanecké slevy, stravenky, práce v přátelském prostředí, flexi-pasy, pracovní volno nad rámec dovolené

V případě zájmu pošlete Váš životopis na e-mail: mraz@latky.cz

Asistentka/asistent prodeje pro prodejnu v Praze

Rád(a) nakupuješ tam, kde se prodávající usmívá a rád se vším poradí? Tak pojď pracovat k nám, a vytvoř takové prostředí i pro ostatní. Pokud je prodej látek a galanterie to co tě láká, pak hledáme právě tebe.

prodej veškerého sortimentu metráže a galanterie prodejny

Požadujeme:

Hledání