~ již 32 let na trhu ~
Jazyk
Hlavní navigace
Zpět na Kamenné obchody

Prodejna Štěrboholy - největší prodejna 600 m²

Otevírací hodiny:
PO - NE, 09:00 - 20:00
Adresa:
NC Štěrboholy
Ústřední 391
Praha 10

Vedoucí: Marie Vymazalová

Nejvýhodnější spojení:

  • autobusová zastávka Ústřední
  • autem dobrá dostupnost, velké množství parkovacích míst zdarma

Naši největší prodejnu naleznete v Nákupním centru Štěrboholy, oblíbené nákupní lokalitě s dobrým přístupem a dostatkem parkovacích míst. Na ploše 600 m2 najdou vyznavači ručních prací opravdu ohromující nabídku látek a galanterie všech druhů, kvalit, barev a vzorů. V nabídce máme například 1000 druhů módních látek, 1 500 látek bavlněných, 700 druhů úpletů, 800 vzorků dekoračních látek, 400 druhů látek s vánočními motivy nebo 100 druhů záclon.

Žádná jiná prodejna Látky Mráz také nenabídne tak široký výběr zipů všech barev, typů a délek včetně krejčovských pomůcek značky PRYM a PRYM LOVE. Jste teprve na začátku a myslíte to se šitím opravdu vážně?

Ve Štěrboholích pořídíte i šicí stroj nebo overlock ryze české značky Garudan. Náročný návštěvník ocení i moderní, efektivní a nápaditý design prodejny. Její osvětlení je navrženo v podobě stehu nitě a různé druhy stehů se opakují i na nábytku a detailech zařízení. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a díky velkorysému prostoru také pohodlný pohyb pro maminky s kočárky. Navíc není třeba hlídat čas – dostanete chuť ušít si či uplést něco nového třeba v neděli odpoledne? Žádný problém. Nová prodejna bude otevřená sedm dní v týdnu od 9 do 20 hodin!

Vyhledává se...