Jazyk
Hlavní navigace

Vážené zákaznice a zákazníci,

vzhledem k velkému každodennímu počtu příchozích objednávek a omezeným personálním kapacitám jsme nuceni do neděle 5.4.2020 pozastavit příjem nových objednávek. Objednávky již přijaté budeme zpracovávat s maximálním úsilím. Víme, že pomáháte a potřebujete látky na dobrou věc, a věřte, že i my děláme naprosté maximum, pracujeme na směny 7 dní v týdnu, každý den 12 hodin a přesto nedokážeme vyhovět takto velké poptávce a expedici ještě více urychlit.

Naše prodejny jsou pro vás stále otevřeny.

Děkujeme za pochopení DůmLátek.cz

Kamenné prodejny LÁTKY MRÁZ jsou od 16.3.2020 16:00 znovu otevřeny

Vážení zákazníci,

kamenné prodejny Látky Mráz jsou od 16.3.2020 opět otevřeny. Jedná se o tyto prodejny :

OC Galerie Butovice
OC Galerie Harfa
OC Šestka
Prodejna Haškova 10 , Praha 7
Prodejna Sázavká 34, Praha 2
Prodejna Látek Hůrka 1032 , Kralupy nad Vltavou

Všechny tyto uvedené prodejny jsou otevřené jako v běžnou otevírací dobu, více informací naleznete zde: prodejny

Prodejna Košická 34, Praha 10 a prodejna galanterie v Kralupech nad Vltavou jsou z důvodu posílení personálu na eshopu uzavřené.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK NA KAMENNÉ PRODEJNĚ:

V případě, že je vaše objednávka již připravena na naší kamenné prodejně k vyzvednutí, je od 17.3. opět možné si jí vyzvednou na zvolené prodejně, kromě prodejny Košická 34, Praha 10. Tyto objednávky Vám odešleme ZDARMA bez doúčtování poštovného, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

ZÁSILKOVNA:

V případě, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí na některé z poboček Zásilkovny, budete si jí moci standardně na vybraném výdejním místě vyzvednout. Pokud bude vámi vybrané výdejní místo uzavřeno, bude vás kontaktovat přímo Zásilkovna a domluví s vámi přesměrování na jiné výdejní místo.

Děkujeme za pochopení , vaši podporu a přejeme vám pevné zdraví.

Tým Látky Mráz

Hledání