Jazyk
Hlavní navigace

Vážené zákaznice a zákazníci,

vzhledem k velkému každodennímu počtu příchozích objednávek a omezeným personálním kapacitám jsme nuceni do neděle 5.4.2020 pozastavit příjem nových objednávek. Objednávky již přijaté budeme zpracovávat s maximálním úsilím. Víme, že pomáháte a potřebujete látky na dobrou věc, a věřte, že i my děláme naprosté maximum, pracujeme na směny 7 dní v týdnu, každý den 12 hodin a přesto nedokážeme vyhovět takto velké poptávce a expedici ještě více urychlit.

Naše prodejny jsou pro vás stále otevřeny.

Děkujeme za pochopení DůmLátek.cz

Paspulkování

Zaslal KK dne

Líbí se vám elegantní lemování polštářů, kabelek, bytových dekorací, oděvních detailů jako jsou kapsy, klopy a další, ale bojíte se "pustit se do toho" ? S námi zjistíte, že je to hračka :-)

Co je to vlastně paspulka - jednoduše řečeno je to všitý ozdobný proužek, který zpevní okraj hotového výrobku - kapsu, polštář, légu a pod.

Paspulkou lemované kapsy  a díly kabelky
Paspulkou lemované kapsy a díly kabelky

Paspulku si můžeme velice jednoduše vyrobit sami (ale to si ukážeme jindy), nyní se na jednoduchém příkladu naučíme paspulku všívat. A aby bylo vše ještě jednodušší, použijeme paspulku hotovou.

Také obdivujete krásné dekorační polštáře, které mají ozdobné lemování a vypadají díky němu ještě zajímavěji? Pojďte si takový s námi ušít podle jednoduchého fotonávodu. Zvládne to i začátečník. A pokud jste i vy propadli současnému trendu šití v ruce (nepotřebujete šicí stroj ani elektrickou energii a šít můžete kdekoli - na chatě, u vody, u televize nebo kdekoli jinde - povlak na polštář zvládnete bez problému i bez šicího stroje.

Nabídku paspulek naleznete zde: paspulky

Hledání