Jazyk
Hlavní navigace

Vážené zákaznice a zákazníci,

vzhledem k velkému každodennímu počtu příchozích objednávek a omezeným personálním kapacitám jsme nuceni do neděle 5.4.2020 pozastavit příjem nových objednávek. Objednávky již přijaté budeme zpracovávat s maximálním úsilím. Víme, že pomáháte a potřebujete látky na dobrou věc, a věřte, že i my děláme naprosté maximum, pracujeme na směny 7 dní v týdnu, každý den 12 hodin a přesto nedokážeme vyhovět takto velké poptávce a expedici ještě více urychlit.

Naše prodejny jsou pro vás stále otevřeny.

Děkujeme za pochopení DůmLátek.cz

Knoflíkový velikonoční věnec

Zaslal KK dne

TVOŘENÍ S DĚTMI Máme pro vás superrychlý návod na velikonoční tvoření vhodný pro menší i větší děti i dospěláky :-)

Knoflíkový velikonoční věnec pro vás s radostí vytvořila a nafotila kolegyně Martina.

Co budeme potřebovat:
- papírový karton, kus staré krabice
- různé knoflíčky, korálky, aplikace, stužky...
- tavnou pistoli nebo lepidlo
- zbytky látek nebo širší stuhu

A jdeme na to :-)

Nejprve si na papír nakreslíme vajíčkovou šablonu. Složte papír na polovic, na jednu polovinu nakreslete tvar vajíčka a vystřihněte. Vajíčko tak bude souměrné.

Nyní si tvar vajíčka překreslíme na karton, a z kartonu vystřihneme nebo vyřízneme vajíčkový základ

Připravíme si látku na omotání korpusu (osvědčili se nám proužky široké 5 cm), knoflíčky a další dekorace

Nyní na papírový korpus omotáme připravenou látku. Můžeme použít více barev najednou :-). Látku si přichytíme tavnou pistolí nebo lepidlem aby se nám při omotávání nesmekala. Uvidíte, že to zvládnou i ti nejmenší :-)

Teď už jen zbývá vajíčko ozdobit. Nalepíme knoflíčky, aplikace, stužky, použít můžeme také vystřihané tvary, nebo aplikace vlastní výroby, využít můžeme korálky, fantazii se meze nekladou :-) Náš tip - nezapomeňte si před lepením dát pod korpus staré noviny, nebo třeba starou utěrku, při tvoření s dětmi může být lepidlo všude :-)

A je to - rychlý velikonoční věnec je hotový a jistě jste si tvoření s dětmi parádně užili :-) teď už stačí jen navázat stužku, velikonoční vajíčko a určit kam věnec zavěsíme :-)

Hledání